שקיות ואקום – איך לבחור וממה להימנע

שקיות ואקום – איך לבחור וממה להימנע

הגאונות שבפשטות

איך יודעים שפתרון הוא גאוני? פשוט – הוא פשוט כל כך שלא ברור איך לא המציאו אותו עד היום. שקיות ואקום הן בין הפתרונות היעילים, הנוחים, הפשוטים לתפעול והגאוניים ביותר שקיימים. כל כך גאוניים, שלמרות מחירן האפסי כמעט, קמו להן לא מעט חיקויים. איך בוחרים שקיות ואקום איכותיות, על מה חשוב להתעקש וממה יש להתרחק כמו מאש?

הן הופכות את החיים של האדם להרבה יותר פשוטים ונוחים ובעיקר: מפנות חללים ענקיים בבית לשימוש חופשי. בעידן בו בני האדם נוטים לאגור רכוש כאילו היה חברם הטוב ביותר, חסכון במקום הוא יתרון משמעותי. שקיות הוואקום הפכו את חיינו להרבה יותר נעימים, ואולי דווקא בגלל הסיבה הזו, יש כל כך הרבה סוגים ואפשרויות לרכישה כשזה נוגע לשקיות וואקום. לא רק סוגים שונים קיימים, אלא גם חיקויים זולים שעדיף להתרחק מהם.

כדי שתוכלו ליהנות גם אתם מהפתרון הגאוני, ערכנו סקירה של סוגי שקיות הוואקום השונות הקיימות כיום בשוק, חוות הדעת הנפוצות אודותיהן ובחרנו את השקיות הטובות ביותר, הגרועות ביותר ואלו שנמצאות במקום טוב באמצע. אלו הממצאים:

איכות השקיות

המגוון העצום של שקיות הוואקום שיצאו לשוק הביא יצרנים זולים לנסות ולטמון ידם בצלחת. אממה? מסתבר שלא כל כך פשוט לייצר את השקיות הללו, בטח שלא ברמה גבוהה. שקיות ואקום ברמה ירודה לא רק שאינן יוצרות ואקום ובכך אינן מבצעות את העבודה, הן גם אינן חוסכות מקום ובמקרים רבים אף מרעות את מצבם של הבדים המאוחסנים בתוכן.

אז איך מבחינים בין שקיות ואקום איכותיות ובין שקיות ואקום ברמה ירודה? ראשית, ודאו כי מדובר בתוצרת ידועה או כזו שאתם יכולים לאתר את כתובת הייצור. שנית, ודאו כי השקיות הינן בעלות תווי התקן הדרושים ועומדות בסטנדרטים הרלוונטיים של הייצור.

עם או בלי משאבה

שקיות ואקום בעלות משאבה הופכות את החיים להרבה יותר פשוטים. ברוב המקרים המשאבה מגיעה עם השקיות הנרכשות אולם במקרים מסוימים תצטרכו לרכוש את המשאבה בנפרד. במקום להגיע הביתה ולהתבאס שאין לכם את המשאבה, העדיפו לקחת את השקיות בעלות המשאבה.

שקיות ואקום לתלייה או לאחסון

בין הסוגים השונים של שקיות הוואקום תוכלו למצוא מגוון ייעודים: שקיות קטנות המיועדות לאחסון גרביים, שקיות גדולות יותר המיועדות למצעים ועוד. גודל השקיות והתאמת השקיות לתוכן המאוחסן בתוכן ישפיעו על מידת החיסכון במקום ולכן חשוב לקחת בחשבון את מה שאתם מתכננים להכניס לשקיות לפני שאתם קונים.