וופורייזר לאידוי נוזלים, ווקס ושמנים: "רובי" או "אורורה" זו השאלה

וופורייזר לאידוי נוזלים, ווקס ושמנים: "רובי" או "אורורה" זו השאלה

אז החלטתם לפנק את עצמכם בוופורייזר. מעולה. אתם בטח מתים כבר ללכת לחנות או להתרווח בכיסא ולחפש את מכשיר האידוי הטוב ביותר עבורכם ברשת. אבל היי רגע, איזה וופורייזר כדאי בכלל לרכוש? מה מתאים לכם? ואילו מכשירי אידוי עומדים לבחירתכם?

יש היום בשוק מגוון רחב של וופורייזרים ומכשירי אידוי שונים, אנחנו יצאנו לבדוק שניים מהפופולריים ביותר היום: רובי ואורורה. שני מותגי וופורייזרים מובילים ולא בכדי. הם מציעים חווית אידוי נהדרת לנוזלים, ווקס ושמנים, והם מתאימים גם למתחילים וגם למאדים ותיקים.

נתחיל עם אורורה…

וופורייזר אורורה מבית ד"ר דאבר

ערכת אורורה מבית היוצר של ד"ר דאבר מתאימה באופן מושלם לאידוי מיצויי ווקס ושמנים. קל מאוד לתפעל את מכשיר האידוי של ד"ר דאבר והוא נייד. מכשיר זה מגיע עם חיבור מגנטי, המייתר הברגות ומעניק חוויית אידוי איכותית. יש לו 3 דרגות של חום שכבר מכוילות באופן מדויק שנועדו להעצים את הטעם מסוגי המיצויים השונים שנשים בתא המילוי, בהתאם לרמת הצמיגות של המיצוי שנרצה לאדות.

כך למשל, אם רוצים לאדות שמנים המאופיינים בצמיגות נמוכה יש להשתמש בקוורץ הכפול. אם מאדים מיצוי בעל רמת צמיגות בינונית יש להשתמש בגוף הקרמי הכפול וכאשר רוצים לאדות מיצויים המאופיינים בצמיגות גבוהה מאוד, נשתמש בדיסק הקרמי.

ומה באשר לעיצוב? אורורה עוצב כך שיתאים באופן ייעודי לאידוי מיצויים, אז הוא אינו מתאים לאידוי עשבים. מכשיר האידוי אורורה של ד"ר דאבר כולל שלושה חלקים שחוברים אחד לשני יחדיו בקלות רבה. הבטרייה מתחברת למטען באופן מגנטי ורק הפיה הקרמית אינה מתחברת לתא החימום באופן מגנטי. יש לאורורה מראה אלגנטי והוא מעוטר בנורות לד יפות אך עם זאת דיסקרטיות. אז אם בא לכם מכשיר עם "גלאם" – וופורייזר אורורה הוא המכשיר עבורכם.

מעניין לציין, כי חברת ד"ר דאבר חברה לאמני גרפיטי כדי לעצב את מכשירי האידוי שלה ואכן יש לאורורה עיצוב מדהים.

לבטריה של אורורה יש וולטאג' גבוה אך עם זאת ניתן לתמרון. ניתן לבחור בהגדרות אידוי בוולטאג' נמוך כדי להאריך את משך זמן האידוי. כמו כן, בתוך שעתיים אפשר לטעון במלואה בטרייה שנגמרה לגמרי.

ערכת אורורה מבית ד"ר דאבר היא מודרנית ועדכנית, היא ניתנת להתאמה אישית עם שלוש רמות של חימום והטעם שהיא מספקת לכל אחד מסוגי המיצויים הוא פשוט יוצא מן הכלל.

וופורייזר רובי מבית היוצר של KANDYPENS

מכשיר האידוי רובי מבית Kandypens נחשב לאחד האהובים ביותר. הוא גמיש, נייד, אסתטי ומגוון. ניתן לאדות אתו נוזל לסיגריה אלקטרונית, ווקס או כל מיצוי אחר. וופורייזר רובי מגיע עם פודים, אותם אפשר למלא פעם אחר פעם וזה גם מה שמייחד אותו מכל מכשיר אידוי אחר בשוק.

כל פוד מגיע בגודל של 1 מילימטר והוא אטום למים ונזילות. לרובי גוף חימום קרמי והוא כולל אחריות על בטרייה למשך כל החיים. גם השימוש ברובי קל, נוח ונעים. בעזרת מנגנון השאיפה מאדים ואין שום צורך ללחוץ על כפתורי הפעלה.

מבחינה עיצובית רובי מרהיב ביופיו, הוא קומפקטי ודיסקרטי וניתן לשים אותו בכיס, בארנק או בתיק קטן. בניגוד למכשירי אידוי אחרים של חברת Kandypens שנוהגת לעצב מכשירי וופורייזר מאוד דקורטיביים ועשירים בפרטים, הרובי מעוצב בגימור מינימליסטי אך עם זאת מתוחכם. מכשיר האידוי רובי מעוצב ארגונומית ובעל קצוות מעוגלים ועל כן הוא נוח מאוד ונעים לאידוי. בערכת רובי תמצאו את גוף המכשיר שמחזיק את הבטרייה, תרמיל הפוד שאליו מחברים את הפיה וכבל טעינה USB קטן.

הבטריה של רובי יכולה להספיק לאידוי במהלך של יום שלם וניתן להטעין את הבטרייה של רובי מהר ובלי כל בעיות.

אידוי נעים!