יש מצב שבזכות ג'ול אפסיק לעשן סיגריות

יש מצב שבזכות ג'ול אפסיק לעשן סיגריות

התחלתי לעשן בסביבות גיל 15. כן אני יודע שזה גיל די מוקדם. אני לא יכול להגיד שהתחלתי לעשן סיגריות בגלל איזה לחץ חברתי. יכול להיות שפשוט רציתי למרוד וזו הייתה הדרך שלי או…שאולי רציתי להראות Cool. אני לא יודע מדוע התחלתי לעשן, מה שאני כן יודע זה שאף פעם לא הצלחתי להפסיק. מה שאומר שמגיל 15 ועד היום לא היה יום אחד שבו לא עישנתי. אני מדבר כאן על 14 שנות עישון.

במהלך השנים האחרונות ניסיתי לשנות את ההרגל והתנסיתי במספר סוגים של סיגריות אלקטרוניות. אך על אף הרצון הטוב שלי לעבור באופן מלא לסיגריות אלקטרוניות ולמכשירי אידוי שונים, אף אחת מהחלופות לא הצליחה לספק תחליף אמיתי לסיגריית הטבק הישנה. עם זאת, אני חושב שהסיגריות האלקטרוניות שימשו אותי לא אחת למשל כאשר הגעתי למקומות שבהם העישון אסור.

ואז לפתע פתאום הגיעה לשוק חברה שטענה שלה יש את הפתרון לכל הבעיות שמניתי בסיגריות אלקטרוניות, והציגה לעולם את סיגריית ג'ול (Juul). כזכור, התלוננתי שהסיגריות האלקטרוניות לא מספקות לי תחליף אמתי לכל שעות היום, הייתי חייב בין היתר לעשן גם סיגריות רגילות כי הסיגריות האלקטרוניות לא הצליחו לדמות בצורה טובה דיה את הדבר האמיתי.

לדידי, אידוי עם הסיגריות האלקטרוניות שהיו בשוק עד לא מכבר הרגישו יותר כמו אידוי של מים ולא הצלחתי לבוא על סיפוקי. זה לא היה דומה לחוויית העישון של סיגריות מרלבורו או לאקי סטרייק. הרגשתי שהסיגריות האלקטרוניות האלו רק החזיקו לי קצת את הראש מעל המים. לא משנה כמה אידיתי במהלך היום, מרגע שנוצרה לי הזדמנות הייתי מגשש את דרכי חזרה לקופסת הסיגריות הרגילות שלי.

מעבר לכך כל ההתעסקות עם הסיגריה האלקטרונית: ההברגה של הבטרייה לצורך טעינה והטפטוף של הנוזל לתוך תא המילוי היה עבורי מעמסה. לא פעם שפכתי את הנוזל על הידיים שלי – כן, אני קצת שלומיאל.

וכן יש גם את עניין הנראות. אני לא אדם ביקורתי בדרך כלל, אבל פעולת היניקה ממה שנראה כמו משרוקית ענקית לא נראה לי אף פעם כמו משהו מגניב.

ואז רגע לפני שאני מרים ידיים הופיעה הסיגריה האלקטרונית ג'ול. היא נכנסה לשוק רווי אך עם זאת שוק עם פוטנציאל ייחודי.

לפי מנכ"ל החברה, ג'יימס מונסיס: "העיצוב הייחודי של ג'ול והמכניזם שלה אינם דומים למה שהיכרנו עד כה. הסיגריות האלקטרוניות שהיו בשוק עד לא מכבר לא הצליחו לספק את הלקוח. היופי בג'ול הוא שהיא כן מצליחה לספק את הלקוחות שלנו והיא חלופה הרבה יותר בריאה לסיגריות רגילות. בנוסף, עיצבנו אותה כך שלא תיראה כמו איזו סיגריה גדולה ומגושמת, היא מעוצבת לעילא ולעילא בסגנון עכשווי, המזכיר קצת USB. היא קלת משקל, צורתה מלבנית ויש בה חור פשוט להתקנת הקפסולה, שגם מתפקדת כפיה בקצה אחד.

הכל מתקתק כמו מכונה משומנת היטב, עד לפרטים הקטנים, לרבות תחנת הטעינה הקטנה והיפה שמתחברת ישירות לתוך יציאת ה – USB. אין אפילו צורך לפרק או להפסיק להשתמש בג'ול כאשר מטעינים אותה.  אתה פשוט שם אותה בתחנת הטעינה והטעינה המגנטית עושה את כל העבודה עבורך."

רק לאחרונה יצאה החברה עם סדרת קפסולות חדשה ה – JuulPods במבחר טעמי טבק מיוחדים: טבק, מנטה, פירות וקרם בורלה, שאני כבר מת לנסות.

עם ג'ול אני כבר לא זקוק לסיגריות רגילות ובטח שלא סיגריות אלקטרוניות אחרות, אני מקבל חוויה מאוד דומה לעישון סיגריות רגילות בדרך שהיא הרבה יותר בריאה. כבר עכשיו אני לא קונה פקטים ויש מצב חזק שבזכות הסיגריה האלקטרונית ג'ול נגמלתי לגמרי מהסיגריות הרגילות.